Představení pana prezidenta Fandy

Drazí spolukocouři a spolukočky, milí spolupejsci a spolupejskyně, vážená spoluzvířata!

Na micinách.cz jsem byl navržen kamarádkou Sazinkou na funkci Vašeho prezidenta. Dost mě tato žádost zaskočila a trvalo mi snad celou dlouhou minutu, než jsem si to v hlavě přebral. Ale pak jsem si řekl, sakra Fando, PROČ NE?? Hlavu na to máš, propisky kradeš jedna radost, přivírat svůdně oči umíš líp než kdokoliv jinej. A tak i přes svoji vrozenou skromnost jsem tuto funkci vzal a začal hned sestavovat vládu, do které jsem postupně přizval své kočičí, psí a dokonce i gorilí kamarády. Doufám, že tato vláda bude pracovat ke spokojenosti všech chlupáčů a že i já, prezident František I., se osvědčím a nezklamu.

Kolotoč povinností nastal již při focení oficiálního portrétu. Nafotilo se několik snímků, a bude jen na mých spoluchlupáčích, který z těchto portrétů bude viset u nich doma.

Na následujícím snímku jsem se nechal již dříve zvěčnit s budoucí první dámou, prozatím však stále ještě slečnou, prostě mojí Waldinkou:

A kdo že je Waldinka, celým jménem Waldinka Casiopea?

Je to moje veliká láska, ale to už asi všichni víte. Bydlí s bezva páníkama v domku s krásnou zahradou ve veselé dědince, která má tak trochu divné jméno, Obědné. Místňáci prý ovšem dědince říkají Obědná. Možná je to trochu zapletené, ale mně se to jméno tuze líbí, protože mi evokuje oblíbenou část dne. Kromě páníků má Waldinka mamku, paní Hrašulkovou, dvě děti Tyrlinku a Kryštůfka a taky ještě malýho brášku, Uhlíka Grafena, o kterém se tady ještě určitě dočtete.

S Waldinkou jsme počítačově laškovali a flirtovali docela dlouho, ale poprvé jsme se setkali tváří v tvář až na oslavě narozenin našeho ministra obrany, pana Bertíka. Byl to nezapomenutelný zážitek a od té době bije mé srdíčko jen pro ni. Doufám, že společně s Waldinkou po mém prezidentském boku budeme proplouvat emočními vlnami vztahu i politiky bez velkých otřesů a budeme zářným příkladem všem ostatním párům. Tak jako člověci mají svýho Romea a Julinu, tak my bychom chtěli být v naší říši Fanda a Waldinka.

Jako oficiální hymnu naší zvířecí republiky jsme proto zvolili známou píseň Láska je láska, když choděj kočky s kočkama.... Tato slova lze samozřejmě obměňovat dle každého momentální situace.

Nové komentáře

07.12 | 07:56

Ahaaaa. Moc zdravím a pokud tady s náma ještě chlupáčci jsou, tak posílám pohlazení.

05.12 | 10:03

Černý Kulíšek co seděl s roztaženýma nohama stejně jako Fanda, jeho bráška černobílý Filípkem, krásná slečna "siamská" Ebby

05.12 | 08:24

No páni, tak to jsem taky ráda, jenom nevím, od jaké miciny nebo hafíka jste

04.12 | 12:46

Jsem šťastná, že jsem potkala nezapomenutelné "Miciny"

Sdílet tuto stránku