FANDA

* 30.5.2007 - + 16.5.2014

Fandova prezidentská sekce je ZDE.

Zlodějíček z Kyjova

To jsou mi věci. Jsem májovej kluk, narodil jsem se 30.5.2007 v Kyjově, ale od srpna 2007 jsem v Jihlavě. Z Kyjova mě přivezl pán, kterej normálně vozí knížky do obchodů, věřili byste tomu? A dokonce jsem s ním spal v hotelu! Byl to i on, kdo mi dal jméno František, protože prej říká František všem kočičkám.

A tak jsem prostě zůstal Fandou. Nová panča je ze mě úplně vedle, jak jsem hezkej a srandovní. Objevil jsem se tam u nich v pravý čas, protože jim před pár dny umřel milovaný kocourek Bertík a panča byla moc smutná a pořád jí z očí tekla voda. Pak už to nešlo, protože jsem doma dělal takový kousky, že se museli všichni smát. A tak se stalo, že jsem se stal velkým oblíbencem. Doma už na mě čekala kočičí partička - Mášenka, Emička a Frodík. Ten se mě prvně bál, ale pak jsme se děsně zkámošili a pořád jsme provozovali fando-frodovský zápasy. Pak k nám přibyl ještě Kubík a jako poslední se domů vecpal Vendelín prdelín. Z toho jsem měl prvně strach, protože byl velkej a chlupatej a drzej, ale teď už je to docela dobrý. Né že bysme se kámošili, ale snesu ho. Však to všechno bude v dalších zápiskách.

Tady dole jsem já, když jsem byl ještě takhle mrňavej. Ta fotka je unikát, jediná s mamkou a bráškama a ségrama. Já jsem ten draveček nahoře.

S maminkou a sourozenci ještě v Kyjově

S maminkou a sourozenci ještě v Kyjově
Modelem odmalička
První den v novém doma

Modelem odmalička

První den v novém doma

Nové komentáře

07.12 | 07:56

Ahaaaa. Moc zdravím a pokud tady s náma ještě chlupáčci jsou, tak posílám pohlazení.

05.12 | 10:03

Černý Kulíšek co seděl s roztaženýma nohama stejně jako Fanda, jeho bráška černobílý Filípkem, krásná slečna "siamská" Ebby

05.12 | 08:24

No páni, tak to jsem taky ráda, jenom nevím, od jaké miciny nebo hafíka jste

04.12 | 12:46

Jsem šťastná, že jsem potkala nezapomenutelné "Miciny"

Sdílet tuto stránku